گروه توپخانه 63 خاتم الانبیاء(ص)

یادواره شهدا ، جانبازان ، آزادگان و رزمندگان

گروه توپخانه 63 خاتم الانبیاء(ص)

یادواره شهدا ، جانبازان ، آزادگان و رزمندگان
گروه توپخانه 63 خاتم الانبیاء(ص)


آخرین نظرات


یادواره شهدای گروه

یادواره شهدای گروه

یادواره شهدای گروه

یادواره شهدای گروه

یادواره شهدای گروه

یادواره شهدای گروه

کلام شهیدسنگرگیر-حسین

چهارشنبه, ۸ آبان ۱۳۹۸، ۰۹:۳۲ ب.ظکلام شهیدسنگرگیر-حسین

شهید حسین سنگرگیر

  نام پدر : رشید

تاریخ تولد :6-9-1338شمسی

  محل تولد : تهران

   تاریخ شهادت : 30-10-1364شمسی

  سن :26

فرمانده واحد دیدبانی

محل شهادت : جاده ابادان

گلزارشهدا : بهشت زهرا (س)

 قطعه27 ردیف 19 شماره1

تهران

بسم الله الرحمن الرحیم

وقاتلوهم حتی لا تکون فتنه و یکون الدین لله، و ستیز کنید با ایشان تا نماند آشوبی و بشود دین از آن خدا. ان الذین آمنو و الذین هاجروا و جاهدوا فی سبیل الله اولئک یرجون رحمت الله و الله غفوراً رحیم

همانا آنان ایمان آوردند و هجرت کردند و جهاد کردند در راه خدا امید دارند رحمت خدارا و خداست آمرزنده و مهربان.

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند  وندر آن شب آب حیاتم دادند

خنک آنروز که از عقل نجاتم دادند  سوی آرامگه عشق براتم دادند

گر مرد رهی میان خون باید رفت  از پای فتاده سرنگون باید رفت

در راه شو از چگونه رفتن محراس  خود راه بگویدت که چگونه باید رفت

در درون کعبه رسم قبله نیست  چو غم در خواص را پیله نیست

تو زسر مستان قلا و دزن مجو  جامه پاکان را چه فرمایی رخو

لعل را گر مهر نبود پاک نیست  عشق در پای غم عمناک نیست

ملت، عشق از همه دنیا جداست  عاشقان را مذهب و ملت خداست

بعد از قرنها تاریکی و ظلمت طاغوت‌ها و شیطان وشیطانکها آیتی ایزدی از سلاله پاک پیامبر (ص) و از فرزندان حسین و از پیروان راه طریقت آمده که امت اسلام را از گمراهی نجات بدهد و این تنها مختص به کشور ایران نیست. چون اسلام مرزی ندارد و انقلاب انقلابی نور علیه ظلمت. ولی این جرثومه‌های فساد آرمیده‌اند در یک خواب خیالی که تنها ملک الموت آنها را بیدار خواهد کرد. قرآن تکلیف همه را تعیین کرده و عاقبت زمین از آن مستضعفین است و تمامی این دست و پا زدنها تلاشی مذبوهانه بیش نیست این خناس‌ها تمامی اگوهای زشتی و پلیدی را خوبی و خدایی دیده و می‌بینند و با غرض شیطانی جهان را به فساد و گمراهی می‌کشند. اسلام ضد ارزش‌های حیوانی و شیطانی است و سرباز حسین (ع) در رگ‌های لاله‌های جوان این ملت می‌جوشد. گل‌های باغ محمدی با حمایت الله و همت روح الله اسلام را حفظ و نگهدارند و تا رفع کل فتنه در عالم بر جهاد فی سبیل الله خد ادامه می‌دهند اگرچه این فتنه از خودمان باشد. اگر چه فتنه‌های خوارج زمان باشد. در حکم اسلام فرد یا اشخاص نمی‌توانند تعدی کنند و یا توجیح و تحریف منند و با این وضعیت روشن احکام الهی هیچ کس نمی‌تواند خود را در لوای غیر اسلام پنهان کند اگرچه  در قشر روحانیت باشد.

چراکه خداوند آگاه و بیناست و کلیه نیرنگها را در هر مقامی و لباسی خنثی کرده و به خد ملحدین باز می‌گردانند.

دنیا، دنیائی است فانی، گذرگاهی که تمامی انسانها از آن عبور کرده و آزمایش می‌شوند به تمامی اعمال‌ها و حالها و زمانها رفتار و کردار و در این معرکه آزمایش، تنها کسانی پیروز و موفق هستند که در موضع حق بوده باشند و زیست دنیای الهی آنها نیز الهی می‌باشد و در ظاهر شهر که بنگری عده‌ای از مردم را می‌بینی که در حرکتند و زنده ولی جز حرکت مادی عمل دگری ندارند و با مرده تنها در مسئله متحرک بودن فرق دارند و خودشان را در قبرهای چند طبقه دفن کرده‌اند و اینها تنها فکر و ذکرشان مسائل مادی است و عده‌ای از این مردم رفاه طلب در انواع ظواهر در حال خدمت به شیطان هستند و بندگان صالح امت را در فشار قرار دادند به انواع مختلف و در همه جا و هر جائی که عده‌ای خشک مقدس و یا بی‌خط باشند رشد می‌کنند و قدرت می‌گیرند بر ضد اسلام کار می‌کنند ولی امت شهید پرور و خط سرخ حسینی امید این درس‌های تاریخ و جغرافیای امروز و دیروز را از ریشه خواهیم کند.

مسلمانان معتقدی که تزکیه نفس کرده باشد از مقام فرار نمی‌کند هر جا که لازم باشد و اسلام احتیاج داشته باشد باید که رفت و کارکرد گرچه پست و مقام و قدرت باشد چون حرکت حرکتی است الهی و تمسخر و تمجید عوام ناآگاه و یا آگاه در او راه ندارد. اسلام جامعه ساز است. اسلام پرونده انسانها است. اسلام نجات دهنده انسانها از ظلمت و گمراهی است و طبق گفته سریه قرآن در آخرت جز دین اسلام از هیچ فردی دین و مسلک دیگری قبول نمی‌شود و زمان بتدریج جهت را بر تمام مردم جهان تمام می‌کند. ما راهی را که انتخاب کرده‌ایم حق است و بخاطر خدا قدم برمی‌داریم و در این راه تمامی‌مشقتها و رنجها را به جان خریداریم و می‌خواهیم بر سرمایه‌ جانمان سرمایه گذاری کنیم که نتیجه و سودش اسلام را پیش ببرد و پایه‌های دین محمدی را با خوی خود استوارتر کنیم باشد که صدای بعضی بلند شود و بگویند جوانهایمان را کشتند. آنها که اینگونه می‌گویند حقاشانی بش نیستند و از مرگ گریزان و زندگی را فقط این دنیای فانی می‌دانند. مانند بچه‌ای که در شکم مادرش است. ولی مرگ تولدی بیشتر نیست، از دنیای مادری به دنیای ماورای ماده.

مسلمان کسی است که عمل کند به احکام اسلام. مولای متقیان علی علیه السلام در نهج البلاغه می‌فرماید که اسلام جز عمل به احکام لهی چیز دیگری نیست و شعار دادن و عمل نکردن مانند ساختن یک خاکریز بلند است که در پشت آن کوپ کرده باشیم. و جرعت و شجاعت و قدرت حرکت از ما سلب شده باشد و خداوند از اینگونه افراد انزجار دارد و اینان همیشه مورد نکوهش بندگان خدا هستند فوالدنیا و الخره هستند. و کسانی که در لباس روحانیت در هر پست و مقامی آگاهانه و یا ناآگاهانه به اسلام لطمه می‌زنند که مورد تقاص این امت قرار خواهند گرفت همانگونه  که راستی‌ها و چپی‌ها و میانه‌روها از بین رفتند.

اگر علی (ع) به خوارج رحم کرد اگر چندتن از آنها اصحاب پیامبر بودند ما هم به این عالمان تا به رحم می‌کنیم تکلیف مارا ابا عبد الله تعیین نموده هر آنچه حسین (ع) عمل کرد تکلیف ما شد و مسئله شهادت تولد پاک دوم در روز زندگی است که بالاترین حرکت از دنیای فعلی حاضر بسوی زندگی اصلی است . دنیایی که نمونه و الگویی نمیتواند از آن مثال زد و مسله شهادت امری است که خداوند به بندگان عطا می فرماید و من هم به سهم خودم از خداوند خواستارم چون تنها راه وبهترین هدیه ای که یکروز ، می دانم  اگر چه مردم خیالها در سر میپرورانند، خداوند عاقبت عمر و نتیجه آنرا در شهادت ما قرار بدهد  انشاء الله .

                                               خط خط امام است

                 حسین سنگر گیر مصادف با ماه صفر 4/8/68


نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی